Програма боротьби з целюлітом
 Per: 60 мин
 Price: 420-550 грн.

Програма  боротьби з целюлітом

Вам подобаються ямочки на обличчі? А на тілі? Явно, ні. Особливо якщо мова йде про стегна та сідниці. Адже ямочки й горбки в цих місцях – це те, що косметологи називають целюлітом, а психологи – однією з причин глибоких комплексів і невпевненості в собі. Дана проблема, на жаль, «не пропускає» жодну представницю прекрасної статі. А жінки європеоїдної раси займають перше місце в світі по схильності до целюліту.

 

Як з ним боротися?

Сучасний ринок переповнений різними засобами з написами: «моделювання», «корекція», «антицелюлітний масаж» і так далі. Але в 89% випадків їх придбання не приносить бажаного результату і обертається колосальними фінансовими втратами.

Ефективність антицелюлітного масажу також може бути невисокою, якщо він робиться без дотримання режиму харчування, фізичних навантажень і відмови від шкідливих звичок.

Але як бути тим, хто тільки починає відновлюватися після пологів, довго засиджується в офісі або з інших причин не має можливості регулярно займатися спортом?

Студія KEEP FIT пропонує справжню зброю масового ураження!

Антицелюлітні комплекси – це те, що дозволяє швидко усунути ненависну апельсинову кірку, впливаючи глибоко на її причину – порушення відтоку лімфи.

Вони включають ручний та апаратний моделюючий масаж в Києві, а також обгортання, спрямовані на поліпшення стану шкіри, прискорення кровообігу в глибоких прошарках дерми.

Під час ручного впливу фахівець ретельно опрацьовує всі проблемні зони, а також ділянки, найбільш схильні до ризику появи підшкірного жиру. Для полегшення ковзання рук масажиста застосовуються професійні лосьйони, креми і масла, які швидко розігрівають шкіру і прискорюють процеси мікроциркуляції. Кожна проблемна ділянка в нашому центрі корекції фігури опрацьовується ручним масажем, вакуумно-роликовим масажем, локальним обгортанням з використанням антицелюлітного крему, після чого Ви одягаєте спеціальний костюм та лягайте в пресотерапію на 20 хв.

Апаратні методики включають усунення целюліту вакуумно-роликовим апаратом, що допомагає прискорити рух лімфи і обмінні процеси в підшкірній клітковині.

Залежно від локалізації та інтенсивності ураження целюлітом, наші фахівці підбирають програму індивідуально для кожної клієнтки. Щоб процедури були максимально ефективними і приємними враховуємо тип шкіри, наявність алергічних реакцій на ті чи інші компоненти обгортань, вік та вагу.

Антицелюлітний масаж  проводиться курсами, що складаються з 10 сеансів. Охочих записатися на окремі процедури, ми приємно порадуємо професійною пресотерапією, віскі-сповиванням, гарячим обгортанням, масажем обличчя та класичним масажем.

Кожна клієнтка студії отримує рекомендації щодо закріплення одержаного результату (раціон, режим дня і т.п.).