Вакуумно-роликовий масаж
 Per: 20-30 мин
 Price: 230-300 грн.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумний масаж – дуже популярний метод корекції фігури, який допомагає позбутися целюліту, поліпшити тургор шкіри і підтягнути її, а також позбавить від проблем зі здоров’ям.

 

З проблемою целюліту стикаються майже всі жінки. Навіть струнким і худеньким дівчатам знайома проблема нерівностей на стегнах і сідницях, від яких дуже важко позбутися.

 

З цими та багатьма іншими небажаними нюансами фігури допоможе впоратися апарат вакуумної терапії, щоб додати тілу більш гарний вигляд. Шкіра після проходження курсу процедур буде виглядати підтягнутою, гладкою і зовні повністю задовольняти свою володарку.

 

Принцип роботи вакуумного масажу

Вакуум створюється за допомогою силіконової чаші, вона втягує в себе проблемну ділянку шкіри і руйнує жирові відкладення, які виводяться через пори шкіри і лімфу. Завдяки вакуумного масажу опрацьовуються глибинні шари м’язів, що дозволяє підсилити приплив крові, лімфодренаж, а також інтенсивніше впливати на мікроциркуляцію  крові, лімфи і міжтканинної рідини.

 

 Вакуумно-роликовий масаж

Рекомендований для очищення організму від шлаків і токсинів, при затримці зайвої рідини в організмі, для зміцнення шкірного покриву після різкого схуднення, при целюліті.

 

 Даний вид масажу має перевагу, ніж інші апаратні методики. Завдяки вакуумному апарату є можливість регулювати потужність всмоктування повітря. Що корисно впливає на психологічний та емоційний стан клієнта. На механізм роботи в залежності від стану шкіри, больового порогу, розташуванню судин і вен, товщину підшкірного жиру. А також побажань і анамнезу клієнта.

Апаратний вакуумно-роликовий масаж

Можна використовувати на різних ділянках тіла. Чаша апарату втягує в себе ділянку шкіри, який потрібно опрацювати, завдяки чому посилюється кровообіг в цій зоні.

 

Спеціальна форма чаші дозволяє робити масаж тіла в тих зонах, які потрібно привести в порядок і з легкістю обійти пошкоджену шкіру або зони з варикозним розширенням вен. Переміщаючи чашу апарату, можна забезпечувати дренаж рідини, яка знаходиться в міжклітинному просторі. Таким чином, відбувається спалювання жирів, і одночасно виводяться токсини з організму.

 

В результаті проведення вакуумного масажу відбувається тимчасове розширення венозних лімфатичних судин в зоні впливу. Поліпшується лимфовідтік, активно виводиться рідина і токсини з міжклітинного простору. Насичення киснем і нормалізація обміну в тканинах активізує процеси розщеплення жирової тканини.

 

 Переваги апаратного вакуумно-роликового масажу:

Завдяки вакуумно-роликовому масажу, як жінкам, так і чоловікам можна уникнути багатьох проблем пов’язаних зі здоров’ям і тілом:

 

 зменшення ваги

 позбавлення від целюліту;

 позбавлення від набряклості

 зменшення розтяжок

 поліпшення кровообігу

 позбавлення від підшкірних жирових відкладень

 боротьба з обвислим животом, сідницями

 в’ялість шкіри, втрата пружності

 допомога при схудненні

 відновлення обміну речовин

До того ж, антицелюлітний вакуумний масаж хороший помічник у вирішенні проблем зі шкірою, яка обвисла, втратила пружність і стала в’ялою. Ви зможете підтягнути шкіру живота, стегон, сідниць, рук і найголовніше домогтися бажаного візуального ефекту і відновити красу тіла після курсу сеансів вакуумної терапії.

 

Результативність процедури:

 позбавлення від целюліту

 розщеплення жирів

 пружна шкіра

 корекція фігури, правильний силует

 схуднення

 стимулює крово – / лімфовідтік

 виводить токсини (детоксикація)

 Рекомендована кількість процедур для кожного індивідуально, ми радимо починати мінімум від п’яти сеансів, все залежить від того якого ефекту ви хочете досягти і в якому стані ваша шкіра на даний момент.

 

Для досягнення і стійкості ефекту ми рекомендуємо відвідувати масажиста через день. Та не робити інтервал в процедурах довше, ніж на три дні. Один сеанс вакуумного масажу триває 30 хвилин і протягом даного часу опрацьовуються ті зони, які вам потрібні (сідниці, руки, стегна, живіт, спина і т.д.) Після проходження курсу ми рекомендуємо підтримуючу терапію у вигляді масажу раз на тиждень.

 

Протипоказання до вакуумно-роликового масажу:

 інфекційні захворювання

 варикозне розширення вен, тромбофлебіт

 скачки тиску

 ранки на шкірі

 вагітність

 онкологічні захворювання

 цукровий діабет

 підвищена температура тіла

 хвороби крові

Даний метод корекції фігури дасть вам можливість підтягнути шкіру. Зробити її більш пружною і стати переможцем в боротьбі за красиве тіло. Ви зможете домогтися реальних результатів в схудненні і стати володаркою запаморочливою фігури. Тіло стане струнким і підтягнутим, ви попрощаєтеся з апельсиновою кіркою і зайвими сантиметрами.

 

Реалізуйте свою мрію про струнку і спокусливу фігуру разом з нами. Перед проведенням процедури масажисти нашої студії проконсультують вас, проведуть огляд, зберуть анамнез. Ви разом з’ясуєте,чи є у вас протипоказання до даного масажу. Заміряють ваші об’єми до початку всіх процедур, щоб після закінчення курсу ви побачили різницю.

 

Ціни на масаж

Рекомендований курс вакуумного роликового масажу – 10-15 сеансів. Щоб виконати процедуру в Києві у кваліфікованого масажиста, записуйтеся в наш салон.