Вакуумно-роликовий масаж
 Per: 20-30 мин
 Price: 230-300 грн.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумний масаж – дуже популярний метод корекції фігури, який допомагає позбутися целюліту, поліпшити тургор шкіри і підтягнути її, а також позбавить від проблем зі здоров’ям.

 

З проблемою целюліту стикаються майже всі жінки. Навіть струнким і худеньким дівчатам знайома проблема нерівностей на стегнах і сідницях, від яких дуже важко позбутися.

З цими та багатьма іншими небажаними нюансами фігури допоможе впоратися апарат вакуумної терапії, щоб додати тілу більш гарний вигляд. Шкіра після проходження курсу процедур буде виглядати підтягнутою, гладкою і зовні повністю задовольняти свою володарку.

 

Принцип роботи вакуумного масажу

Вакуум створюється за допомогою силіконової чаші, вона втягує в себе проблемну ділянку шкіри і руйнує жирові відкладення, які виводяться через пори шкіри і лімфу. Завдяки вакуумного масажу опрацьовуються глибинні шари м’язів, що дозволяє підсилити приплив крові, лімфодренаж, а також інтенсивніше впливати на мікроциркуляцію  крові, лімфи і міжтканинної рідини.

 

 Вакуумно-роликовий масаж

Рекомендований для очищення організму від шлаків і токсинів, при затримці зайвої рідини в організмі, для зміцнення шкірного покриву після різкого схуднення, при целюліті.

 Даний вид масажу має перевагу, ніж інші апаратні методики. Завдяки вакуумному апарату є можливість регулювати потужність всмоктування повітря. Що корисно впливає на психологічний та емоційний стан клієнта. На механізм роботи в залежності від стану шкіри, больового порогу, розташуванню судин і вен, товщину підшкірного жиру. А також побажань і анамнезу клієнта.

Апаратний вакуумно-роликовий масаж

Можна використовувати на різних ділянках тіла. Чаша апарату втягує в себе ділянку шкіри, який потрібно опрацювати, завдяки чому посилюється кровообіг в цій зоні.

Спеціальна форма чаші дозволяє робити масаж тіла в тих зонах, які потрібно привести в порядок і з легкістю обійти пошкоджену шкіру або зони з варикозним розширенням вен. Переміщаючи чашу апарату, можна забезпечувати дренаж рідини, яка знаходиться в міжклітинному просторі. Таким чином, відбувається спалювання жирів, і одночасно виводяться токсини з організму.

В результаті проведення вакуумного масажу відбувається тимчасове розширення венозних лімфатичних судин в зоні впливу. Поліпшується лимфовідтік, активно виводиться рідина і токсини з міжклітинного простору. Насичення киснем і нормалізація обміну в тканинах активізує процеси розщеплення жирової тканини.

 

 Переваги апаратного вакуумно-роликового масажу:

Завдяки вакуумно-роликовому масажу, як жінкам, так і чоловікам можна уникнути багатьох проблем пов’язаних зі здоров’ям і тілом:

 •  зменшення ваги
 •  позбавлення від целюліту;
 •  позбавлення від набряклості
 •  зменшення розтяжок
 •  поліпшення кровообігу
 •  позбавлення від підшкірних жирових відкладень
 •  боротьба з обвислим животом, сідницями
 •  в’ялість шкіри, втрата пружності
 •  допомога при схудненні
 •  відновлення обміну речовин

До того ж, антицелюлітний вакуумний масаж хороший помічник у вирішенні проблем зі шкірою, яка обвисла, втратила пружність і стала в’ялою. Ви зможете підтягнути шкіру живота, стегон, сідниць, рук і найголовніше домогтися бажаного візуального ефекту і відновити красу тіла після курсу сеансів вакуумної терапії.

 

Результативність процедури:

 1.  позбавлення від целюліту
 2.  розщеплення жирів
 3.  пружна шкіра
 4.  корекція фігури, правильний силует
 5.  схуднення
 6.  стимулює крово – / лімфовідтік
 7.  виводить токсини (детоксикація)

 Рекомендована кількість процедур для кожного індивідуально, ми радимо починати мінімум від п’яти сеансів, все залежить від того якого ефекту ви хочете досягти і в якому стані ваша шкіра на даний момент.

Для досягнення і стійкості ефекту ми рекомендуємо відвідувати масажиста через день. Та не робити інтервал в процедурах довше, ніж на три дні. Один сеанс вакуумного масажу триває 30 хвилин і протягом даного часу опрацьовуються ті зони, які вам потрібні (сідниці, руки, стегна, живіт, спина і т.д.) Після проходження курсу ми рекомендуємо підтримуючу терапію у вигляді масажу раз на тиждень.

 

Протипоказання до вакуумно-роликового масажу:

 •  інфекційні захворювання
 •  варикозне розширення вен, тромбофлебіт
 •  скачки тиску
 •  ранки на шкірі
 •  вагітність
 •  онкологічні захворювання
 •  цукровий діабет
 •  підвищена температура тіла
 •  хвороби крові

Даний метод корекції фігури дасть вам можливість підтягнути шкіру. Зробити її більш пружною і стати переможцем в боротьбі за красиве тіло. Ви зможете домогтися реальних результатів в схудненні і стати володаркою запаморочливою фігури. Тіло стане струнким і підтягнутим, ви попрощаєтеся з апельсиновою кіркою і зайвими сантиметрами.

Реалізуйте свою мрію про струнку і спокусливу фігуру разом з нами. Перед проведенням процедури масажисти нашої студії проконсультують вас, проведуть огляд, зберуть анамнез. Ви разом з’ясуєте,чи є у вас протипоказання до даного масажу. Заміряють ваші об’єми до початку всіх процедур, щоб після закінчення курсу ви побачили різницю.

 

Ціни на масаж

Рекомендований курс вакуумного роликового масажу – 10-15 сеансів. Щоб виконати процедуру в Києві у кваліфікованого масажиста, записуйтеся в наш салон.