Масаж шиї та плечей, комірцевої зони

0 Comment
0 min read
Share

Масаж шиї та плечей, комірцевої зони

Сучасні реалії в більшості випадків призводять до того, що людині доводиться вести малорухливий спосіб життя. Так звана «сидяча» робота, проведення багато часу за комп’ютером, і деякі інші фактори сприяють стисканню м’язів шиї та хребта, появи спазмів, обмеження рухливості й хворобливості. В такому випадку неодмінно потрібен масаж шиї та плечей, комірцевої зони. У зону ризику зазвичай потрапляють школярі, студенти, домогосподарки, письменники та інші.

 

Основні показання для масажу

Потрібно сказати, що масаж шийного відділу не менш важливий і для спортсменів – особливо тих, хто займається силовими видами спорту. Доречним він буде і для здорових людей – з метою профілактики остеохондрозу, для стабілізації нервової системи, поліпшення кровообігу головного мозку, розслаблення плечового поясу.

 

А для тих, кому потрібен курс лікування через наявність певних захворювань, масаж шиї та плечей, комірцевої зони просто необхідний в якості терапії. Як правило, це буває в таких випадках:

сколіоз верхньої частини хребта;

підвищений або сильно знижений артеріальний тиск – але тільки не під час загострення;

плексити і неврити – запальні патології нервів;

шийний остеохондроз – коли є симптоми «повзаючих мурашок», складно повертати шию, або якщо є біль в шиї після сну;

безсоння, депресивні стани;

зниження пам’яті, головні болі, мігрені;

порушення постави, деформації хребетного стовпа;

вегетосудинна дистонія в молодому віці – масаж комірцевої зони в даному епізоді нормалізує судинний тонус.

 

Причини сприятливого впливу

Масаж плечей і шиї дає можливість отримати відмінний результат не тільки щодо кістково-м’язової, нервової та кровоносної систем. Дана процедура сприяє також покращенню травлення, лікуванню сечостатевої та дихальної системи. Це стає можливим завдяки присутності в даній зоні так званих проекційних точок:

 

Шия – відповідає за нирки, сечоводи, підшлункову залозу;

Плечі – забезпечують вплив на жовчний міхур, печінку, селезінку, молочну залозу;

Трапецієподібний м’яз – здійснюється вплив на дихальну систему.

 

Де можна зробити якісний масаж шиї та плечей, комірцевої зони?

Фахівці вважають, що даний тип масажування не відрізняється особливо складною технікою, і тому часто люди займаються ним самостійно. Проте, в такому випадку потрібно дуже обережно проводити маніпуляції, а при найменшому дискомфорті самостійне опрацювання цієї області слід припинити та звернутися до фахівця.

 

Зробити розслабляючий масаж спини, шийного відділу, плечей вам допоможуть досвідчені професіонали, які надають свої послуги в студії масажу Кeep fit. Їх акуратність і великий досвід гарантують позитивний ефект впливу вже буквально через кілька сеансів. Відмінно володіючи різними методиками, наші майстри якісно обробляють трапецієподібні, дельтоподібні, вертебральні м’язи. А також зону надпліччя, плечовий суглоб і шийно-черепне з’єднання.

 

Сеанс класичного масажу плечей і шиї зазвичай займає приблизно 20 хвилин. Для досягнення кращого ефекту слід пройти як мінімум кілька сеансів. Після чого приймати рішення разом з фахівцем про доцільність і кількості процедур надалі.

 

Якщо у вас болить голова і шия. Миготять «мушки» перед очима або є защемлення в шиї …. Наші масажисти допоможуть вам розв’язати всі проблеми. З тим, щоб ви змогли жити гарно і без болю =)

 

Почитати статті на тему масажу і здоров’я можете перейшовши на ці сторінки:

Масаж обличчя: для краси та здоров’я

Лімфодренажний масаж

Пресотерапія

Осінні загострення: працюємо на випередження

Share

Leave your comment


Почему так важен массаж спины

Чому такий важливий масаж спини

Чому такий важливий масаж спини У певний момент життя кожен...

синяки после массажа

Чому можуть бути синці після антицелюлітного масажу?

Чому можуть бути синці після антицелюлітного масажу? Чи траплялося вам...