Як позбутися целюліту і привести себе в форму

1 Comment
0 min read
Share

Як позбутися целюліту і привести себе в форму

Чому з’являється целюліт?

Перш ніж описувати методи боротьби з целюлітом, пропонуємо розібратися, чому ця проблема взагалі виникає і так поширена серед жінок. Целюліт має зовнішні прояви у вигляді нерівностей на шкірі, які так чи інакше присутні у кожної другої дівчини (найчастіше в області сідниць і ніг). Він являє собою внутрішні зміни й розростання підшкірної жирової тканини, через що порушується відтік лімфи та мікроциркуляція, що призводить до зниження тонусу шкіри.

Целюліт може виникати з цілого ряду причин:

 – куріння;

– різкі або часті коливання ваги;

– недостатньо активний спосіб життя;

– порушення в роботі ендокринної системи;

– харчування нездоровою їжею, зловживання фастфудом;

– спадковість;

– часті стреси тощо.

 

Що таке лімфа і як вона пов’язана з утворенням целюліту

Лімфа – це рідина, яка циркулює в організмі людини. Лімфатична система бере участь в очищенні організму від шлаків, токсинів, шкідливих речовин, впливає на імунітет. Коли відбувається порушення циркуляції лімфи, зростає об’єм  міжклітинної рідини. Утворений набряк здавлює лімфатичні і кровоносні судини. Як наслідок, відбувається збільшення й ущільнення жирових клітин.

Масаж як один з найбільш ефективних методів боротьби з целюлітом

Перш ніж розповісти, як робиться антицелюлітний масаж, розглянемо механізм його впливу. Масаж спрямований безпосередньо на те, щоб посилити кровообіг і відтік лімфи, запустити роботу сальних залоз, зняти набряклість, вивести токсини. Тому він має високу ефективність в боротьбі з целюлітом. Стимулювання обмінних процесів сприяє кращому харчуванню клітин і прискорення їх оновлення.

Давайте докладніше зупинимося на тому, як робиться антицелюлітний масаж. Залежно від стадії целюліту, може знадобитися різна кількість сеансів для досягнення результату. Зазвичай програма включає не менше 5-15 сеансів, щоб зміни стали видні візуально.

Основні прийоми, які використовує масажист – натиснення, розтирання, погладжування, поплескуючи рухи і спеціальні стискаючі рухи. Тривалість сеансу від 30 до 120 хвилин. Ціна на масаж може варіюватися. Вона залежить від наповнення і тривалості програми.

Комплекс антицелюлітних процедур, які пропонує студія KEEP FIT, включає не тільки ручний масаж, а й вакуумний масаж, пресотерапію, антицелюлітні обгортання з використанням активних компонентів.

Шкіру добре розігрівають за допомогою професійних засобів від целюліту: масла або крему, які також сприяють його усуненню. Засоби роблять шкіру більш еластичною, ніжною і оксамитовою, продовжують ефект від масажних процедур. Антицелюлітні обгортання здатні багаторазово підвищити дію препарату, який наносять на шкіру. Вони також сприяють релаксації. Наприклад, у нас є перевірені антицелюлітні обгортання, такі як віскі обгортання і гаряче гелеве cello gel.

Ціна масажу при купівлі абонемента зазвичай нижче, ніж разове відвідування, тому вигідніше оплачувати послугу в комплексі.

Особливості антицелюлітного масажу при вагітності

Під час вагітності проблема  целюліту особливо актуальна. Це пов’язано зі зміною гормонального фону. Сучасні майбутні мами часто хочуть позбутися від проблеми ще під час виношування дитини.

Масаж при вагітності не заборонений категорично, але існують деякі обмеження:

– необхідно звести до мінімуму будь-які агресивні рухи: виключити поплескування, удари;

– масажні процедури не варто робити більше 2 разів на тиждень;

У будь-якому випадку, перед початком масажу при вагітності рішення про записи на процедуру антицелюлітного масажу, необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем.

 

Синці після антицелюлітного масажу

Іноді дівчата можуть зіткнутися з таким явищем, як утворення гематом після проведення сеансу. Синці після масажу можуть утворитися з різних причин:

 

  1. Чутливість шкіри. Якщо дівчина знає про свою особливість, то їй потрібно бути готовою до того, що після масажу можуть залишитися сліди, незалежно від інтенсивності процедури.
  2. Агресивна техніка. Заздалегідь поцікавтеся у масажиста, чи виконує він маніпуляції за допомогою кулаків. Якщо так, то таку техніку відносять до агресивної, від неї можуть залишатися гематоми на шкірі. Масаж за допомогою пальців і долонь вважається більш м’яким.
  3. Використання банок та інших інструментів для проведення вакуумного масажу можуть залишати синці.
  4. При першому сеансі, коли масажист знайомиться з пацієнтом, на тілі можуть залишитися незначні сліди від масажу. При подальшій роботі, коли підібрана правильна техніка, синці після масажу залишатися вже не повинні.

Комплексний підхід

Антицелюлітний масаж вважається хорошим методом для позбавлення від нерівностей на шкірі, але результативніше всього займатися проблемою комплексно. Кожна клієнтка студії масажу KEEP FIT отримає рекомендації від фахівця з харчування, режиму дня і закріплення отриманого результату.

Кращі засоби від целюліту – це масаж, обгортання, повноцінне і правильне харчування, регулярні тренування. Тоді результат не змусить себе довго чекати, а тіло буде вдячне вам за турботу.

Share

Leave your comment


Почему так важен массаж спины

Чому такий важливий масаж спини

Чому такий важливий масаж спини У певний момент життя кожен...

синяки после массажа

Чому можуть бути синці після антицелюлітного масажу?

Чому можуть бути синці після антицелюлітного масажу? Чи траплялося вам...