Зробити курс масажу до Нового Року!

0 Comment
0 min read
Share

Курс масажу – до Нового Року!

Новий рік – свято, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Адже це час надій на диво, якого так не вистачає кожній людині в сучасному житті. І дуже скоро наблизиться той момент, коли під ялинкою можна буде розкрити подарунковий папір, та знайти найпотаємніше, що приніс для вас Дід Мороз.

 Якщо роль зимового чарівника належить вам, то цілком природно, що вже зараз ви задумуєтеся з приводу того, що ж подарувати своїм знайомим, родичам або близьким. Ідей подарунків на Новий рік може бути багато, але, на жаль, не завжди і в усьому вони можуть бути здійсненні. До того ж, тенденцією останніх років стає мода на так звані презенти-враження.

Звичайно, ви можете подарувати коханому чоловікові політ на повітряній кулі або стрибок з парашутом – якщо це його мрії. Але ми пропонуємо більш цікавий варіант у вигляді сертифікату на масаж. Чим він цікавий, запитаєте ви? Та тільки одним лише тим, що таким чином ви зможете продемонструвати коханій людині свою любов й турботу про неї. Адже відвідування масажиста – це можливість поліпшити здоров’я, отримати прилив сил і бадьорості та позбутися від багатьох недуг тіла й шкіри.

Класний масаж – це також:

 • зміцнення імунітету;
 • корекція фігури;
 • позбавлення від стресу;
 • задоволення та користь.

Креативний подарунок на всі випадки життя

Студія масажу keepfit пропонує подарункові сертифікати, придбати які можна за дуже вигідною ціною прямо зараз. Безсумнівно, це буде найкращим подарунком від вас, так як масаж в нашому виконанні відрізняється:

 • високим рівнем професіоналізму масажистів салону;
 • приємною атмосферою під час проведення процедур;
 • використанням при необхідності відповідних моменту ароматичних масел;
 • якісним облаштуванням робочого місця;
 • повним дотриманням гігієнічних норм під час проведення сеансів;
 • економією вкладених вами коштів.

Крім перерахованих вище переваг, слід зазначити ще одне, не менш важливе. Наша студія має надзвичайно зручне місце розташування – швидко і легко дістатися до нас від станцій метро Печерська, Кловська.

Такий оригінальний подарунок під ялинку, безсумнівно, не може не сподобатися будь-якій людині. Адже коли на вулиці зима і обпалює мороз, всім дуже хочеться тепла, і ручний масаж – розслаблюючий або оздоровчий дає можливість отримати крапельку літа.

Крім того, чоловіки, купуючи сертифікат в подарунок дівчині, неодмінно заслуговують звання самого уважного, турботливого й коханого чоловіка і це не може не викликати у неї найпозитивніші емоції.

Потрібно сказати, що таке рішення з приводу новорічного презенту доречно не тільки по відношенню до своєї другої половинки. Досить часто новорічні подарункові сертифікати дарують:

 • директору, босу;
 • найкращим друзям;
 • дітям, племінникам та іншим родичам;
 • колегам по роботі;
 • корпоративним клієнтам.

Такий подарунок дійсно можна назвати універсальним, адже він дозволяє ненав’язливо підкреслити свої почуття до тієї людини, якій призначений. При цьому ні соціальний статус, ні рід занять, ні вік не грають ніякої ролі. По-справжньому хороший масаж, що проводиться професіоналом, потрібен усім – і студенту, і пенсіонеру, і продавцеві, і програмісту, і вчителю, і вантажникові.

Не пропустіть можливість приємно порадувати кохану людину! І ви неодмінно запам’ятаєте ці чудові миті та залишите чарівні почуття до наступного Нового Року.

Наші ціни на послуги за цим посиланням

Подивитися на варіанти сертифікатів можна в розділі Подарунки

Share

Leave your comment


Почему так важен массаж спины

Чому такий важливий масаж спини

Чому такий важливий масаж спини У певний момент життя кожен...

массаж лица

Швидко омолодити обличчя

Швидко омолодити обличчя Омолодження особи-популярна процедура. Під час пошуку найкращих...