+38 (067) 664-77-92

Є питання?

Пн-Сб: 7:30-23:00
Нд: 10:00-22:00

Часи роботи

Подарункові сертифікати на масаж

Сертифікати на масаж: даруємо турботу про здоров’я

Людям, котрі полюбили масаж, не потрібно розповідати про його переваги. Розслабляючий, антистресовий, оздоровчий ефект, для краси і позбавлення від болю – всіх плюсів цієї процедури не злічити. У студії масажу Keep Fit підготували для клієнтів приємні бонуси. Подарунковий сертифікат на масаж в Києві – можливість заощадити на улюблених процедурах, спробувати щось нове зі знижкою, зробити подарунок близьким.

Чому Keep Fit?

Нам важливий результат. Ми не обмежуємося тільки масажем, а розробляємо систему заходів для кожного відвідувача. Клієнти салону Keep Fit отримують рекомендації по комплексу фізичних вправ і харчуванню, які допоможуть закріпити отриманий від масажу ефект.

Нас турбує ваш комфорт і настрій. У Keep Fit легко дійти від метро. У студії клієнтів чекає приємна атмосфера: чистота, аромати натуральних олій, приємне світло і температура, спокійна фонова музика. Атмосфера релаксу і робота професіоналів – запорука задоволення наших клієнтів, що підтверджують їх відгуки.

У нас є спеціальна пропозиція для роботодавців – масаж з виїздом на робоче місце. Ви замовляєте послугу, а ми привозимо все необхідне для процедури до вас в офіс. 750 грн, 60 хвилин – і подяка ваших співробітників не знатиме меж.

Хто може скористатися сертифікатами Keep Fit?

Милі дами можуть зробити презент для чоловіка – придбати сертифікат на класичний масаж. Ваш син, батько, чоловік, коханий буде вдячний. Ця процедура зніме напругу в шиї і спині, відновить сили, налагодить систему кровообігу і усуне застій лімфи. Полегшення відчує хребет і м’язовий корсет. А за поліпшенням фізичного стану прийде позитивний емоційний настрій.

При купівлі абонементу на 10 сеансів класичного масажу їх можна пройти не за 7500, а за 5600 грн. Інший варіант – придбати сертифікат на 1000/2000/3000 грн і подарувати можливість вибрати процедуру за бажанням.

Жінки можуть зробити подарунок для двох – купити абонемент на масаж і для чоловіка, і для себе. Купуючи абонемент на 5 або 10 сеансів будь-якого масажу, ви зможете пройти курс віскі-сповивання для схуднення, боротьби з набряками та проявами варикозу по оптимальній ціні: 900 грн.

Порадуйте себе, маму, сестру, подругу:

  • антивіковим масажем обличчя;
  • вакуумно-роликовими процедурами для зміцнення кровоносних судин, підтягування і розгладження шкіри, боротьби із зайвими сантиметрами і проявами целюліту, створення витонченої фігури;
  • антицелюлітні обгортання в термоковдрі з натуральними гелями – райська насолода для тіла.

Сертифікати та абонементи Keep Fit – відмінний корпоративний подарунок співробітникам. Наближається календарне свято, важлива для компанії дата, потрібно нагородити підлеглого за вдало виконаний проект? Віддячте співробітникам за результативну роботу курсом масажу.

Ознайомтеся з цінами. Вартість та спеціальні пропозиції в нашому прейскуранті.

Ви можете забрати сертифікати на одній з наших студій за попередньою домовленістю. Або оформити доставку сертифікатів кур’єром за тел. 067-664-77-92.

Так само у нас можна замовити сертифікат номіналом або один з варіантів абонемента- це прекрасна можливість зробити чудовий подарунок!

Сертифікат ми можемо оформити на фотопапері 10х15 + конверт. Власник може використовувати номінал \ абонемент подарункового сертифіката виходячи з прейскуранта послуг на нашому сайті. Номінальний сертифікат діє так само на наші послуги.

На кожному сертифікаті є свій унікальний номер, який реєструється у нас в базі.

Термін дії сертифіката – 2 місяці (починаючи з дня покупки). Також є можливість зробити 7днів заморозки.

Скористатися сертифікатами може тільки одна людина

Подарункові сертифікати на масаж

Подарунковий сертифікат на масаж в Києві – можливість заощадити на улюблених процедурах, спробувати щось нове зі знижкою, зробити подарунок близьким.

  • Час.....................................60-90 хв.
  • Вартість.........................1000-9000 грн.
Top
UA     RU