+38 (067) 664-77-92

Є питання?

Пн-Сб: 7:30-23:00
Нд: 10:00-22:00

Часи роботи

Віскі–сповивання Aromaderm

На сьогодні, дуже популярним вважається масаж віскі обгортання, який дозволяє отримати масу користі. Ми пропонуємо цю унікальну процедуру за прийнятною вартістю, а раніше її називали методикою, за якою здійснювалося вологе сповивання.

Особливості бандажного обгортання

Суть такої процедури полягає в тому, щоб активно боротися із зайвою вагою і отримати максимально сприятливий результат в найкоротші терміни, а також досягти омолоджуючого і ангіопротекторного ефекту. Під час терапії використовуються спеціальні лосьйони, які містять речовини типу:

  • лептіноподібні;
  • анорексигенні.

З їх допомогою можна вплинути на зниження апетиту і, відповідно, скоротити кількість споживаної їжі. Щоб тіло знову стало привабливим, підтягнутим і струнким потрібно, в середньому, півтора місяці, в ході яких буде зроблено близько 15 обгортань. У нашому салоні краси клієнтам пропонують найприйнятніші розцінки на процедуру, а також, гарантію отримання позитивного результату.

Варто зауважити, що основна суть методу - це видалення жирових відкладень, а також нормалізація:

  • апетиту;
  • метаболізму;
  • гемодинаміки.

В тому числі, активується мікроциркуляція кровоносної рідини, зміцнюється імунітет і поліпшується функція регенерації організму, а також можна істотно зміцнити стінки судин і знизити ймовірність виникнення тромбоцитів. Незважаючи на всі корисні властивості, проведення віскі-сповивання – це унікальна можливість зробити ліфтинг, а також очистити тіло, підвищити його тонус, усунути набряки, депресію і т.д.

Під час проведення процедури, наші майстри здійснюють:

  • нанесення легкого скрабу або проводиться пілінг за допомогою мильних пластівців;
  • нанесення аромаолії -провідника і терапевтичної підкладки;
  • сповивання за допомогою бандажних бинтів, заздалегідь просочених лосьйонами.

По закінченню обов’язково знімаються бинти, а потім наноситься спеціальний корсет, якщо для цього є особливі вказівки. Основна перевага методики в тому, що її можна використовувати, і при цьому отримати максимальну користь.

Навіть при наявності хронічних захворювань в даній процедурі практично відсутні протипоказання. Хочете пройти процедуру віскі-сповивання? Поспішайте записатися на прийом до майстрів, і сповна залишитеся задоволені результатом.

Обгортання можна поєднувати з масажем обличчя.

У нас є і термо процедура обгортання на косметиці STYX, СЕРІЇ "CELLO GEL"

Віскі–сповивання Aromaderm

Ми пропонуємо цю унікальну процедуру за прийнятною вартістю, а раніше її називали методикою, за якою здійснювалося вологе сповивання.

  • Час.....................................90 хв.
  • Вартість.........................900 грн.
Top
UA     RU