Чому можуть бути синці після антицелюлітного масажу?

Чи траплялося вам зіткнутися із ситуацією, коли після антицелюлітного масажу на деяких ділянках тіло виникали синці? Напевно, траплялася, якщо ви хоч раз були на сеансі масажу! Багато майстрів пояснюють причини цього ефекту по-різному, і часто клієнти так і не знають, чи є синці нормою, чи це ознака якоїсь помилки в процесі процедури.

У цій статті ми постараємося відповісти на те, чи можуть бути синці після антицелюлітного масажу, детально розберемо можливі причини виникнення, а також дамо рекомендації, як позбавити їх.

Причини того, чому можуть з’явитися синці від антицелюлітного масажу

Існує кілька досить конкретних причин, чому виникають синці (гематоми) після антицелюлітного масажу.

Занадто груба техніка

Перша причина – це надто агресивні чи грубі дії масажиста під час процедури. Якщо при масажі майстер користується кулаками, якщо він завдає легких ударів по тілу або якимось чином ще агресивно впливає на вашу шкіру, синці виникнуть напевно (особливо, якщо ви не звикли до таких процедур).

Для того щоб уникнути синців через техніку, заздалегідь домовтеся з масажистом про те, щоб він використовував лише долоні та пальці.

Перша процедура

Може бути і таке, що масажист проводить сеанс максимально ніжно та дбайливо, проте у вас все одно виникають синці. Зазвичай таке завжди тією чи іншою мірою буває після першого сеансу, коли шкіра та м’язи ще не встигли адаптуватися до нового виду впливу та надто сильно реагують на тиск.

Чутлива чи ніжна шкіра

Наступна причина – це індивідуальні особливості шкіри. Бувають люди з такими особливостями тіла, що будь-який антицелюлітний масаж залишить синці, навіть найніжніший і щадний. Однак поспішаємо вас заспокоїти! У переважній більшості випадків клієнти самі знають про нюанси своєї шкіри, тому можливі синці не стануть несподіванкою.

Використання додаткових засобів

Синяки після вакуумного масажу – це абсолютно типове та нормальне явище, яке виникає буквально при кожній процедурі. Сама суть масажу з використанням вакуумних насосів полягає в тому, щоб на мить втягнути шкіру під тиском у силіконову чашу, вивівши з неї зайві жирові відкладення.

Однак під час такого помітного впливу, часто виникають мікророзриви капілярів, за рахунок чого і з’являються безпечні синяки, що швидко сходять.

Некваліфікований майстер

Наступна причина ніяк не може виникнути в KEEP FIT, розповідаємо про неї просто для того, щоб розширити ваш світогляд і, найголовніше, вберегти від можливих помилок.

Синці можуть виникати через неправильно працюючого масажиста. Шкіра людини – це дуже ніжна і чутлива тканина, і якщо на неї впливати дуже різко або неналежним чином, безумовно виникнуть синці та гематоми.

Тому, якщо під час процедури масажу ви відчуваєте відчутний біль, і розумієте, що щось не те. А також якщо ви після сеансу масажу покривається сильними та довготривалими синцями – міняйте майстра.

Рекомендуємо також після цього досвіду записатися спочатку на сеанси класичного масажу, що щадить, щоб трохи розслабити шкіру і зняти з себе зайвий стрес від некваліфікованого фахівця.

Як прибрати синці після масажу?

Існує два найбільш поширені методи того, як прибрати синці після масажу:

Холодні компреси – їх потрібно прикладати до гематом відразу після отримання, для того, щоб холод відразу впливав на уражені ділянки і не давав крові в них занадто активно поширюватися під шкірою.

Мазь від синців, після антицелюлітного масажу, існує також спеціалізовані медичні засоби від синців, які можна купити в аптеках. Крім мазей, є гелі, спеціальні пластирі та інші варіанти.

Антицелюлітний масаж без синців у KEEP FIT

Наш салон пропонує декілька видів антицелюлітного масажу, після якого в більшості ситуацій не виникає синців.

  • Класичний оздоровчий масаж – незважаючи на те, що він не спрямований безпосередньо на усунення целюліту, класичний масаж також сприяє усуненню зайвого жиру, оновленню та підтяжці шкіри та в цілому оздоровленню людини.
  • Ручний антицелюлітний масаж – спрямований спеціально на усунення целюліту, дбайливий та акуратний масаж від дбайливих майстрів. Вони уважно та акуратно проведуть усі необхідні маніпуляції з вашою шкірою, залишивши її після цього чистою та здоровою.
  • Пресотерапія – дуже незвичайний та цікавий варіант масажу. У його процесі на людину надягають високі чоботи, в яких за рахунок стисненого повітря виникають перепади тиску, що сприятливо впливають на шкіру та м’язи ніг.
  • Віскі-сповивання Aromaderm – найбільш щадний і дбайливий варіант впливу. У процесі процедури навіть не відбувається як такого масажу – шкіру просто спочатку очищають за допомогою скрабу, а потім наносять аромагель та спеціальні бандажні бинти. Після цього людина якийсь час лежить у такому стані, а його шкіра очищується сама собою, позбавляючись шлаків та зайвого жиру.

Рекомендуємо Вам почитати статті на наступні теми:

Подивитися всі ціни можна натиснувши на цю кнопку, всі послуги на цю кнопку

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора