Чи можна прибрати вушка на стегнах масажем?

Вушка на стегнах (по науковому «галіфе») – це жирові відкладення, які формуються із зовнішнього боку стегон і можуть зберігатися там тривалий час. Багато дівчат продовжують боротися з цією проблемою навіть після серйозного схуднення, тому що жир з стегон йде в останню чергу.

Тому відповідь на питання про те, що потрібно робити, щоб прибрати вушка на стегнах, полягає в наступному: необхідно звернутися до профільних фахівців, які займуться цілеспрямованим усуненням галіфе масажем. Наша клініка KeepFit пропонує відразу кілька варіантів, які підійдуть людям із різними вимогами та бюджетом.

Список процедур, які допоможуть прибрати вушка на стегнах

Масаж є одним із найбільш дієвих підходів для того, щоб прибрати вушка на стегнах швидко. Існує кілька різних видів впливу, кожен з яких має свої особливості. Давайте розглянемо їх докладніше:

Класичний масаж

Базовим рішенням для усунення вушок на стегнах є класичний масаж. У процесі процедури проводиться опрацювання всіх ділянок тіла, у тому числі і стегон. Однак для того, щоб досягти найбільшого результату, ми рекомендуємо прийняти більш цілеспрямовані процедури.

Ручний антицелюлітний масаж

Відгуки наших клієнтів однозначно підтверджують, що ручний масаж є найпопулярнішим видом для усунення вушок на стегнах. Процедура сприяє:

 • Розщепленню підшкірного жиру на стегнах;
 • Нормалізації процесу обміну речовин;
 • Тонізування глибоких шарів шкіри;
 • Поліпшення балансу рідини в організмі

Зверніть увагу на те, що ручний лімфодренажний масаж ніг у Києві (на правому березі) пропонує велику кількість компаній, проте більшість конкурентів не приділяють належної уваги опрацюванню саме стегон. На відміну від них, фахівці KeepFit за необхідності можуть цілеспрямовано зайнятися тим, щоб усунути галіфе.

Пресотерапія

Більше бюджетна процедура, яка теж допоможе вам прибрати вушка на ногах. У процесі процедури на людину надягає манжета (яка включає рукавички, пояс і високі штани), що має спеціальні повітроводи

Повітропроводи поперемінно формують компресію та вакуум, внаслідок чого в стегнах та ногах покращується лімфострум, обмін речовин та кровообіг.

Зверніть увагу, що процедура має низку протипоказань, зокрема вона заборонена жінкам у період менструації чи вагітності, а також людям з онкологією, діабетом, проблемами із нирками тощо.

Віскі-сповивання Aromaderm

Віскі-сповивання – це відносно нова процедура, спрямована в тому числі на те, щоб якнайшвидше прибрати вушка на стегнах. За своєю суттю вона трохи нагадує обгортання, проте має значні відмінності. Процес відбувається так:

 1. На ноги і тіло наноситься скраб і виробляється пілінг, що щадить.
 2. Після цього шкіра покривається спеціальним ароматом, що виконує функцію провідника, а також терапевтична підкладка.
 3. Далі людина сповиватиметься бандажними бинтами з лосьйоном.
 4. Після завершення процедури бинти знімаються.

Вакуумно-роликовий ліпомоделюючий масаж

Наш масажний салон пропонує також антицелюлітний масаж за допомогою вакуумного впливу. У процесі до стегон та інших частин тіла прикладаються спеціальні силіконові чаші, які за рахунок вакууму руйнують підшкірні відкладення – в результаті вушка на стегнах поступово зменшуються, доки не зникнуть повністю.

Комплексна програма, щоб прибрати целюліт

Наприкінці нагадаємо вам про те, що в нашій клініці є послуга комплексного лікування повноти, спрямована на усунення целюліту, у тому числі локалізованого на стегнах. До програми входить:

 • Ручний масаж;
 • Апаратний масаж;
 • Обгортання.

Всі ці процедури разом допомагають здійснити дійсно ефективний антицелюлітний масаж на Печерську без зайвих складнощів.

Як прибрати вушка на стегнах іншими способами?

 • Не варто обмежуватися лише послугами хорошого антицелюлітного масажиста у Києві. Для того щоб вушка на стегнах пішли ще швидше, і не повернулися надалі, рекомендуємо дотримуватись наступних правил:
 • Зберігайте дефіцит калорій – тобто споживайте менше калорій, ніж ви витрачаєте, для того, щоб організм використовував запаси жиру в якості енергії.
 • Почніть регулярно займатися силовими тренуваннями в тренажерному залі – часті заняття споротом також сприятливо позначаться на вашій фігурі та стані стегон зокрема, а також допоможуть наростити м’язи для того, щоб ноги стали не тільки стрункими, а й пружними та сильними.
 • Дотримуйтесь режиму сну та спіть принаймні 7-8 годин на добу – регулярний та тривалий сон допоможе підтримати загальний стан організму, а також нормалізує гормональний фон.

Рекомендуємо почитати наші інші статті на корисні теми:

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора