+38 (067) 664-77-92

Є питання?

Пн-Сб: 7:30-23:00
Нд: 10:00-22:00

Часи роботи

Антицелюлітне обгортання STYX, серії «CELLO GEL»

Все більше жінок в прагненні скинути зайві кілограми і позбутися целюліту вдаються до багатьох процедур обгортання. Найбільш популярною серед подібних процедур на сьогоднішній день вважається процедура з cello gel styx або віскі-сповивання. Цей термін косметологи використовують для визначення вологих, сухих, холодних або гарячих обгортань, які потребують обов’язкового використання спеціальних препаратів.

Особливості процедури

Унікальний засіб для обгортання styx здатний зробити вашу фігуру стрункішою, при цьому жодним чином не позначиться на вашому здоров’ї.

Послуги обгортання целогелем Стікс дозволяють:

  • розщепити підшкірні жирові відкладення;
  • поліпшити контури вашого тіла;
  • зволожити шкіру, зробивши її більш м’якою і шовковистою.

Проблема целюліту знайома практично кожній жінці. Серед основного методу боротьби з цією неприємністю рекомендується гаряче обгортання в Києві. Процедура проводиться за певним алгоритмом. Засіб наноситься на проблемні ділянки шкіри, активні компоненти проникають глибоко в шкірні покриви. Після цього тіло обгортається плівкою для створення необхідного термоефекту.

Триває процедура з термоковдрою,ціна в Києві на подібні послуги цілком доступна. Клієнт проводить в ковдрі до 45 хвилин, цього часу достатньо для рівномірного прогрівання всього тіла і створення ефекту сауни.

Гель фахівці підбирають для кожного клієнта індивідуально, це залежить від стану шкіри і індивідуальної непереносимості деяких складових речовин. Уже після першого сеансу можна помітити поліпшення, а після проходження всього курсу контури вашого тіла не тільки істотно покращаться, ви також позбавитеся від зайвих кілограмів.

Вся процедура styx обгортання Київ займає близько години. Протягом цього часу клієнтка може пройти через різні стани:

  1. в перші десять-п’ятнадцять хвилин деякі жінки можуть відчути озноб, різкий температурний перепад;
  2. далі ви відчуєте розслаблююче тепло;
  3. на останньому етапі, який триває приблизно 15 хвилин, відчувається посилене потовиділення.

Процедуру можна застосовувати для всього тіла або для деяких проблемних його зон.

Видимий ефект

Процедура styx здатна зробити шкірні покриви більш рівними, гладкими і підтягнутими, при цьому спостерігається ефективне усунення целюліту. Коли процедури styx обгортання в Києві зроблені якісно і професійно, у жінки поліпшується кровообіг, регенерація, знижується вага, об’єми візуально зменшуються, підвищується енергообмін, що сприяє швидкому спалюванню жирів. Обгортання гелем – відмінний спосіб отримати хороший ліфтинг шкіри. Крім цього, процедура допомагає знизити купероз і прояви варикозу.

Альтернативні пропозиції

До таких процедур входить крижане обгортання від целюліту з препаратами styx. Така процедура допомагає організму віддавати свою енергію, необхідну для зігрівання. Організм бере енергію з жирових відкладень, що сприяє активному розщепленню жирових клітин. Подібне сповивання Стікс для схуднення тонізує судини, шкіра стає пружною і еластичною.

Разові процедури з aromadеrm cello gel дозволяють усунути набряки, розумову перевтому і фізичну втому, знижують апетит.

Пройти курс обгортання целогелем будь-яким способом можна в нашій студії масажу KEEP FIT. Поєднувати процедури можна з масажем обличчя. Якщо вам протипоказані гарячі процедури обгортання, вологе віскі сповивання надасть вам не менше задоволення і принесе не менш ефективний результат.

Обгортання можна поєднувати з масажем обличчя.

А для тих, кому гарячі обгортання протипоказані – є послуга вологих ВІСКІ сповивань.

Антицелюлітне обгортання STYX, серії «CELLO GEL»

Унікальний засіб для обгортання styx здатний зробити вашу фігуру стрункішою, при цьому жодним чином не позначиться на вашому здоров’ї.

  • Час.....................................60 хв.
  • Вартість.........................600-800 грн.
Top
UA     RU