Вплив масажу на целюліт

Антицелюлітний масаж

Целюліт – це розростання і збільшення обсягу жирових клітин, коли в організмі починає відбуватися відкладення мінералів. Іншими словами, клітини перестають виділяти продукти життєдіяльності і починають у два рази швидше накопичувати жир. Дуже багатьох жінок і дівчат саме тільки це слово викликає жах, оскільки наявність на тілі «апельсинової кірки» завжди неестетично і некрасиво.

Процедури від целюліту

Передбачають можливість задіяти спеціальний масаж, який допомагає позбавитися від таких неприємностей на самому початку. Крім того, регулярне масування проблемних зон дає можливість уникнути появи нового целюліту. Студія масажу Keep fit пропонує пройти спеціальний курс, щоб стати володарем красивого тіла і ідеальної шкіри.

Причини виникнення целюліту

Велике значення в даній ситуації приділяється стану лімфатичної системи. Ви запитаєте, що таке лімфа і яке відношення вона має до виникнення «апельсинової кірки» на тілі? Лімфа взаємодіє із залишками клітин,що розпалися, різних мікробів, вірусів, токсинів, «відповідаючи» за своєчасну і природну боротьбу з інтоксикацією організму. Так само, як і кров, вона пронизує все тіло своїми судинами, а її пересування здійснюється за допомогою скелетних м’язів, що оточують судини. Застійні явища, пов’язані з лімфою, і призводять до появи целюлітних відкладень під шкірою.

Як правило, в групу ризику потрапляють жінки в силу наступних причин:

  • генетична схильність;
  • тендітні судини, які погано справляються з виведенням токсинів і іншого «сміття»;
  • швидкий набір або скидання маси тіла;
  • нездоровий спосіб життя зі слабкою фізичною активністю і неправильним харчуванням.

Масаж – прекрасна альтернатива дієтам і таблеткам

У нашу студію звертається багато жінок різного віку, які бажають отримати антицелюлітний масаж. Оскільки практично всі вони цікавляться певною інформацією з цього приводу, то ми постараємося вам коротко розповісти про основні особливості та переваги даної процедури.

У чому суть масажу?

Антицелюлітний масаж дозволяє поліпшити циркуляцію крові в дрібних судинах і сприяє відтоку лімфи і виведенню токсинів. Також значно поліпшується обмін речовин, з паралельним усуненням жирових відкладень.

Скільки сеансів потрібно?

Корекція форм тіла дуже важлива в будь-якому віці. Уже після п’ятого сеансу пацієнтки помічають істотні поліпшення. А після проходження повного курсу від 10 до 35 сеансів буде зрозуміло, що час витрачено не дарма. Чому курс – 10 сеансів мінімум? Тому, що тільки за такої умови справжній фахівець зможе гарантувати ефективний результат.

Чи можна робити антицелюлітний масаж при вагітності?

Перш за все потрібно сказати, що виникнення целюліту – закономірність для майбутніх мам, так як це реакція організму на гормональні зміни. Проте, багато жінок в положенні хочуть позбутися від нього вже в період очікування дитини. Більшість лікарів вважають неприпустимою таку процедуру через неможливість привести в норму гормони. Масажисти стверджують, що деякі види антицелюлітного масажу цілком можна застосувати для вагітних – наприклад, медовий. Але в будь-якому випадку перед сеансом все ж бажано заздалегідь проконсультуватися у свого лікаря.

Чи допомагає масаж прибрати живіт?

Це питання цікавить молодих матусь, так як після пологів бугристість на шкірі проявляється «у всій красі». Тому антицелюлітний масаж в даному випадку дозволить:

  • отримати локальну дію;
  • трохи зменшить обсяги;
  • підтягне знесилені м’язи;
  • зарядить енергією і тонізує

Якщо ви годуєте грудьми, то масаж доцільно буде робити через 9 місяців, якщо ні – приблизно через 1-1,5 місяця після пологів.

Чи можна робити антицелюлітний масаж для схуднення ніг?

При масажі ніг і стегон техніка виконання може бути як загальною так і локальною. Наші фахівці застосовують не тільки класичні методики, але і ретельно стежать за сучасними трендами індустрії. Отримання результату тут залежить від багатьох чинників: тривалості, сили впливу, характеристики прийомів. У будь-якому випадку, подібні сеанси цілющі і добре впливають на організм і сприяють стрункості ніг.

Приходьте в студію масажу Keepfit на антицелюлітний масаж, і знаходьте для себе здорове і красиве майбутнє!

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора