+38 (067) 664-77-92

Є питання?

Пн-Сб: 7:30-23:00
Нд: 10:00-22:00

Часи роботи

Виїзний масаж на дому

Сучасний стиль життя привчає людину завжди перебувати в русі, не витрачаючи дарма жодної хвилини. Однак наш організм часто виявляється нездатний витримувати подібні навантаження тривалий час. Тому час від часу йому необхідне повне перезавантаження.

Перевага масажу на дому

Така фізіотерапевтична процедура, як масаж, може стати хорошою щотижневою практикою, завдяки якій ви позбавитися від втоми і стресу, знайшовши внутрішню гармонію.

Для поціновувачів професійних процедур по оздоровленню і відновленню життєвих сил організму в якості додаткової послуги пропонуємо виїзний масаж додому.

Масаж, виконаний професіоналом за адресою клієнта, має більш високу ефективність у порівнянні з процедурою, виконаною в салоні. Клієнт буде знаходитися в комфортній для нього обстановці і зможе як слід розслабитися після масажу у себе вдома.

Виїзд додому

Особливо актуальна послуга виїзного масажу для милих жінок, чиє здоров’я та краса потребують постійної турботи. Після завершення процедури, виконаної професіоналом студії масажу KEEP FIT, ви будете почувати себе як після посиленого тренування у фітнес – залі.

Завдяки використанню особливих технік через кілька сеансів ви зможете забути про косметичні недоліки своєї шкіри. І позбутися від зайвих сантиметрів.

Посилити ефект від процедур допоможуть індивідуальні рекомендації по режиму харчування і підібраний комплекс фізичних вправ. Які в сукупності сприяють закріпленню позитивних змін.

У нас ви знайдете тільки самих професійних масажистів. Чиї руки буквально творять дива. Всі співробітники студії масажу KEEP FIT мають спеціальну освіту, підтверджену сертифікатами. Тому повністю виключена ймовірність, що на ваш виклик з’явиться недосвідчений масажист здатний завдати шкоди вашому здоров’ю.

До кожного клієнта у масажистів KEEP FIT особливий підхід. Вам буде підібрана необхідна техніка масажу. Скоригована його інтенсивність і визначені час кожного сеансу і загальна тривалість курсу.

Ви можете самі створити сприятливу для себе атмосферу з приглушеним світлом. І мелодійною музикою, які в поєднанні з масажем допоможуть вам повністю розслабитися. Крім того, що масаж, виконаний вдома в Києві, є оздоровчою процедурою. Він подарує вам безмежне задоволення і поліпшить настрій.

Скільки коштує масаж вдома? Ціна залежить від локації і дистанції по Києву, приблизно від +300 грн. до процедури, якщо клієнт один. Якщо в одному виїзді буде від двох осіб – вартість масажу буде за цінами нашої студії, без надбавки за виїзд.

Більш точно Вам повідомить наш адміністратор.

Виїзний масаж на дому

Така фізіотерапевтична процедура, як масаж, може стати хорошою щотижневою практикою, завдяки якій ви позбавитися від втоми і стресу.

  • Вартість.........................750-3000 грн.
Top
UA     RU