Що таке Ішіас?

Ішіас є ураженням нерва сідничного типу. Захворювання ішіас може виникнути на тлі будь-яких дегенеративних та дистрофічних модифікацій, також виникає при вторинному запаленні спинномозкових корінців у поперековому крижовому місці хребта. Також ішіас можна назвати неврологією нерва сідничного типу, запаленням сідничного нерва, а також радикулітом. Захворювання ішіасу супроводжується больовими симптомами загостреного і пекучого типу в спинному відділі. У цьому м’язова сила знижується. У сідничному відділі, гомілках, стопах утворюється підвищена сприйнятливість рефлексів.

Особливості запалення сідничного нерва.

Нерв цього типу є найбільшим нервом у всьому тілі людини. Він бере свій початок у крижовому відділі і розташовується через сідниці, гомілки, а йде також до стоп.

У тому випадку, якщо один з цих відділів запалюється або защемляється, то болючі відчуття можна спостерігати в кожній з цих зон. Запалення сідничного нерва або ішіас необхідно лікувати у фахівця. Перед лікуванням пацієнт повинен пройти обстеження.

Ішіас: симптоми захворювання.

До основних симптомів ішіасу належать такі моменти:

  1. Наявність підгострого або хронічного болю в поперековому відділі. З часом вона може поширитися до сідниць та зовнішніх сторін стегон. Больові відчуття можуть бути сильними. Якщо людина нахиляється, повертає тулуб, довго стоїть сидить. Вона може зменшитись після того, як людина відпочиває, знімає навантаження з хребта.
  2. Виникнення гострого раптового болю в поперековому відділі. Найчастіше такий біль може виникати після того, як людина піднімала тяжкості, переохолоджувалась. Відчуття такого болю нагадує простріл. Больові відчуття можуть навіть збивати з ніг, віддавати в ногу та сідницю. При цьому людина може забирати в конкретній позі, поки не пройде біль, що стріляє. Він боїться поворухнутися, тому що будь-які рухи приносять йому болючі відчуття.
  3. Наявність нападів больових відчуттів у поперековому відділі у одній нозі чи обох ногах. Больові відчуття можуть бути пекучі, прострілюючі або ниючі. Супроводжуються наявністю слабкості у кінцівках. При цьому людина не може довго перебувати в сидячому положенні, а в процесі ходьби вона не настає на хвору кінцівку. Постава людини порушується.

Що таке Люмбаго?

Говорячи про таке захворювання, як ішіас, необхідно поговорити про люмбаго.

Люмбаго є прострілом або гострим болем, який знаходиться в нижніх частинах спинного відділу. При цьому воно може мати різні причини появи та характери виникнення. Причинами люмбаго може стати напруга поперекового відділу, наявність поперекової грижі, а також у тому випадку, якщо у пацієнта зміщені хребці. У цих випадках варто звернутися до фахівця, який призначить своєчасне лікування.

Причини виникнення такого захворювання, як ішіас.

До причин ішіасу можна віднести такі моменти:

  1. Якщо людина перенесла травму, забій або перелом хребта.
  2. Наявність цукрового діабету.
  3. Аномальний розвиток хребетного відділу.
  4. При порушеннях постави.
  5. При фізичних навантаженнях.
  6. У разі, якщо спостерігаються хвороба системи репродуктивного типу.

Також ішіас може розвинутись у разі переохолодження, а також якщо людина піднімала тяжкості, перенесла інфекційне захворювання, здійснювала різкий поворот або нахил тулуба. Лікування ішіас у Києві краще здійснювати у надійного спеціаліста

Лікування сідничного нерва.

Щоб з’ясувати причину виникнення такого захворювання як ішіас слід провести обстеження комплексного типу. На первинному огляді у невролога при такому захворюванні, як ішіас, фахівець з’ясовує характер і місце виникнення больових відчуттів. Фахівцю необхідно розповісти за яких моментів виник перший біль, а також після чого з’явилися перші ознаки ішіасу. Також лікар проводить оцінку кісткового та м’язового відділу у пацієнта. Для того щоб поставити точний діагноз при ішіасі, необхідно звернутися до сучасних апаратних способів дослідження відділу хребта. У деяких випадках фахівець звертається до рентгенографії, комп’ютерної томографії. В результаті даних досліджень можна виявити причини виникнення ішіасу та призначити лікування.

Де лікувати ішіас у м. Київ?

Якщо у Вас виник ішіас, лікування у Києві Ви можете здійснити у нашому масажному кабінеті. У нас працюють кваліфіковані та грамотні фахівці, які допоможуть провести лікування ішіасу (правий берег Київ). При цьому для лікування такого захворювання як ішіас нашими фахівцями використовуються сучасні методи лікування. Тепер ішіас вилікувати у Києві легко та доступно разом із нашою студією масажу Keep Fit.

Читати інші статті на тему масажу та здоров’я можете перейшовши на ці сторінки:

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора