Набряки ніг, як позбутися

Що являє собою набряк ніг?

Набряк ніг є зовнішнім проявом накопичення рідини в кінцівках. При цьому ноги можуть збільшуватись у розмірах. Шкірний покрив стає пухким, якщо натиснути на шкіру, то виникають вм’ятини, які не зникають миттєво.

Найчастіше набряк ніг може виникнути до вечірнього часу. Однак він може доставити неприємні відчуття і наступного ранку.

Набряк може виникнути в таких місцях, як:

 • стопи;
 • човники;
 • гомілки;

Також відчуття набряклості може з’явитися від шкарпеток до колін.

Набряклість може виникати як в одній нозі, так і відразу в обох. Для того, щоб позбутися цього неприємного відчуття, необхідно своєчасно усунути набряк ніг.

Чому виникає набряк ніг?

Набряклість ніг може виникнути з різних причин. Ось основні моменти, за якими може виникнути набряк у ногах:

 1. Споживання великої кількості солоної їжі. Якщо багато з’їсти солону їжу, особливо перед сном, то в ранковий час виникне набряк ніг. Це відбувається через те, що сіль в організмі пов’язує воду.
 2. Вживання алкоголю. Якщо людина зловживає алкогольними напоями, то також у неї можуть виникнути набряки ніг.
 3. Присутність спекотної погоди. При спекотній погоді організм намагається нормалізувати процес теплового обміну, а отже, можуть виникнути застійні явища і утворитися набряки в ногах.
 4. У тому випадку, якщо людина довго сидить чи стоїть. При цьому кров застоюється в одному положенні та виникають набряки.
 5. Наявність незручного взуття. Якщо взуття незручне, воно може порушувати циркуляцію крові в стопах і цим може виникнути набряк.

Для того, щоб позбавитися набряку в ногах, необхідно звернутися до фахівця.

Антицелюлітний масаж, як спосіб позбавлення набряку в ногах.

Для того, щоб позбутися набряку ніг можна збалансувати харчування, збільшити рухову активність, а також виконувати різні фізичні вправи. До способів усунення набряку ніг належить проведення антицелюлітного масажу. Така процедура є популярною у масажних салонах. Антицелюлітний масаж не тільки допоможе позбутися целюліту, але і зняти набряки в ногах. Такий варіант масажу підійде не лише для жінок, а й для чоловіків.

Чому варто вибрати антицелюлітний масаж проти набряку ніг?

Антицелюлітний масаж має такі переваги:

 1. Допомагає покращити кровопостачання шкірних покривів.
 2. Посилює вироблення колагену у шкірних покривах.
 3. Дає можливість вивести наявність токсинів та шлаків.
 4. Шкірні покриви стають пружними та еластичними, вони виглядають молодими та підтягнутими.
 5. Масаж допомагає усунути наявність напруги в м’язових тканинах після фізичного навантаження.
 6. Така процедура допомагає надати тонізуючу дію та ефект ліфтингу для шкірних покривів.

Особливості проведення антицелюлітного масажу.

Для того, щоб ефективно усунути набряк ніг, необхідно використовувати тільки правильні техніки масажу. Це означає, що варто звертатися лише до кваліфікованого фахівця, який допоможе усунути целюліт на шкірних покривах, а й зняти набряки в ногах, а також підвищити тонус м’язів. Перед тим, як здійснити масаж проти набряку ніг, необхідно проконсультуватися з фахівцем. При цьому варто виявляти протипоказання, що можуть бути у пацієнта. Процес антицелюлітного масажу проти набряку ніг є медичною процедурою. Ось чому необхідно її проводити у спеціальних масажних салонах. Антицелюлітний масаж у Києві, в масажному салоні проводиться за допомогою спеціальних технік. Це дозволяє досягти значного ефекту після перших сеансів процедур.

Отримання антицелюлітного масажу у м. Київ.

Якщо Ви хочете зробити запис на антицелюлітний масаж, зробити це можна в нашому масажному салоні. Ми пропонуємо різні варіанти масажу, у тому числі й антицелюлітний масаж, акція на який дозволяє отримати процедуру за вигідною ціною. На таку послугу, як масаж, що ліпомоделює, вартість залежить від кількості процедур і тривалості сеансу.

Чому варто вибрати антицелюлітний масаж у нашому салоні?

У Києві хороший антицелюлітний масаж можна отримати у нашому масажному салоні. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід у цій сфері. Наш салон має все необхідне для проведення цих процедур. На таку послугу, як корекція фігури в салоні, відгуки тільки позитивні. Також у нас Ви можете здійснити лікування целюліту у м. Київ, Печерськ. Якісний антицелюлітний масаж допоможе позбутися набряку нога і целюліту.

Рекомендуємо Вам почитати статті на наступні теми:

Подивитися всі ціни можна натиснувши на цю кнопку, всі послуги на цю кнопку

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора