Що дає 15 хвилин масажу в офісі для працівників?

Робота в офісі – причина розумової та фізичної втоми.

При тривалому робочому дні, коли співробітник знаходиться в офісі більше дванадцятої години, він фізично не може собі дозволити курс лікувального масажу. Такий режим справжнього життя, коли люди прагнуть наздогнати кар’єру і гроші. Часу на себе людина не залишається. Ні для кого не секрет, що розумова робота та сидячий спосіб життя спричиняє багато проблем зі здоров’ям і головне з хребтом.

Масаж в офісі для співробітників – затребувана послуга.

Особливе навантаження дістається поперековому та шийному відділам хребта: коли людина сидить, а голова опущена, міжхребцеві диски зазнають великого навантаження. Утворюється корінцевий синдром: нерв, що йде від хребта ущемляється, це спричиняє біль протягом усього нерва – у руці, нозі, грудній клітці. Біль у спині посилюється, коли співробітники сидять у офісних кріслах.

Розумова робота забирає сили, розвивається гіподинамія, набирається зайва вага. Потім виникають пов’язані з ожирінням проблеми. Застій крові може призвести до геморою, який складно та дорого лікується.

Із цієї ситуації є вихід — запрошення професійного масажиста до організації. Масаж на робочому місці допоможе відновити сили співробітників офісу та повернути їм розумову активність.

Експрес масаж в офісі є популярною послугою.

Чому варто замовити масаж до офісу?

Замовляючи масаж в офіс для співробітників, можна отримати комплекс послуг із оздоровлення та збільшення морального духу працівників. Масаж в офісі має багато переваг, корисних колективу та всій компанії:

 • Співробітники не витрачають час на додаткові поїздки на масаж.
 • Приємний бонус до робочого процесу підвищить лояльність колективу до організації;
 • Масаж підвищить продуктивність праці та покращить самопочуття співробітників.
 • Масаж в офіс – це вигідно, тому що ціна такої послуги мінімальна.
 • Поліпшиться моральний стан співробітників.
 • Всього 15 хвилин часу на сеанс
 • Співробітнику не потрібно роздягатися, цей масаж робиться через одяг

Саме тому ця послуга стає все більш затребуваною.

Особливості офісного масажу.

Для того, щоб отримати якісну лікувальну дію в офісі, необхідно невелике ізольоване місце, де вміститься розкладний масажний стілець, 2 кв. м.

Масажист приходить на запрошення до офісу та знайомиться зі співробітниками індивідуально, кому необхідно пройти курс масажу. Фахівець проводить консультацію щодо проблем зі здоров’ям, робить записи. Відповідно до кількості бажаючих, індивідуальними скаргами на здоров’я, складається графік та тривалість сеансів та визначається час відвідування. Лікувальний сеанс шийно-комірової зони проходить 15 хвилин.

У чому полягає офісний масаж?

Процедура полягатиме у опрацюванні шийних хребців, рук, ліктів, хребта, лопаток, голови, вух. Співробітники стануть активнішими, підвищиться тонус організму та настрій. Людина розслабиться, зможе налаштуватися на роботу і, звичайно, залишиться задоволеною. Фахівці зможуть приїхати на корпоратив, тімбілдінг, семінар. В цьому випадку необхідно замовити спеціаліста(в) від 2 годин і підготувати місце, все інше спеціалісти візьмуть із собою.

Переваги офісного масажу для працівників.

Професійний офісний масаж вплине на організм.

 • Поліпшить циркуляцію крові і забезпечить відтік лімфи. Отже, клітини отримають харчування, кисень;
 • Зніме спазм м’язів і нервові затиски;
 • Усуне біль;
 • Підвищить ступінь ендорфіну – “гормону щастя”. Це речовини відповідають за самопочуття та настрій;
 • Прибере психологічне напруження і стрес.

Співробітник, який не відчуває нервової напруги, працює продуктивніше.

Де замовити масаж?

Якщо Ви хочете замовити масаж в офісі для співробітників у Києві, Ви можете звернутися до нашої компанії. Ми пропонуємо для наших клієнтів офісний експрес-масаж. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які мають необхідні знання та навички у сфері масажу. У тому випадку, якщо Ваша компанія передбачає конференцію, замовити масаж у Києві Ви можете за вигідною ціною.

Масаж для корпоративних клієнтів є унікальним способом відновлення сил для співробітників офісу після довгого трудового дня або конференції. Ви також можете замовити масаж на корпоратив у Києві.

Ціна масажу в офісі залежить від тривалості послуги, а також кількості співробітників офісу.

Рекомендуємо почитати наші інші статті на корисні теми:

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора