Чому такий важливий масаж спини

У певний момент життя кожен з нас може відчути больові відчуття в області спини. Але незважаючи на це, є спосіб мінімізувати ризик й дати собі шанс жити безболісно.

Більшість з нас відчувають біль в спині, викликану м’язовою напругою, яка виснажує та мучить протягом довгого часу.

Причина болю в попереку може бути тимчасовою або у вас може бути хронічне захворювання, яке призводить до болю в попереку. Крім травм, існує ряд факторів ризику, які підвищують вірогідність виникнення болю в попереку – це стрес, погана постава, погана ергономіка, недолік фізичної активності, артрит, остеопороз, сидячий спосіб життя, перенапруження, вагітність, камені в нирках, надмірна вага, наявність раніше існуючих проблем з психічним здоров’ям, таких як неспокій, депресія та багато іншого.

Беручи до уваги всі потенційні причини.

Важливо поглянути на поведінку, яка може допомогти вам запобігти та уникнути болю в спині ще до її початку. Ось кілька простих порад для здорової спини:

  • Розтягуйте та зігрівайте тканини перед тренуванням або іншими фізичними навантаженнями.
  • Не сутультесь, завжди тримайте спину рівно, незалежно сидите ви або стоїте.
  • Стоячи, утримуйте вагу на обох ногах.
  • Організуйте ергономіку робочого місця так, щоб стілець, на якому сидите, знаходився на правильній висоті щодо вашого зросту.
  • Уникайте взуття на високих підборах.
  • Стежте за своєю вагою. Надмірна вага, особливо навколо талії, може викликати надмірне навантаження на м’язи попереку.
  • Регулярно робіть зарядку.
  • Не піднімайте предмети, які вам не під силу
  • Використовуйте лікувальні засоби для тіла, які допоможуть зняти стрес та вгамувати біль в спині

Переваги масажною терапії

Масаж спини покращує кровообіг та допомагає відновити м’язи після фізичного навантаження.

Завдяки розслабленню під час масажу поліпшується діапазон рухливості м’язів. Розслаблення м’язів також допомагає при безсонні.

Масаж призводить до підвищення рівня ендорфінів. Підвищення рівня ендорфінів є однією з найбільших переваг масажної терапії. Ендорфіни – це хімічні речовини, які виробляються організмом для поліпшення самопочуття, що дуже ефективно при хронічному болі.

Насамкінець, лікувальний масаж спини та його численні переваги можуть бути життєздатною відповіддю організму, за допомогою яких можна розслабити тіло, привести в норму психоемоційний стан та поліпшити кровообіг в уражених тканинах. Масаж не тільки допомагає при болю, але також може трохи полегшити життя.

Чого очікувати після масажу

Після масажу будь-які хворобливі відчуття повинні зникнути через двадцять чотири-тридцять шість годин. М’язи, які були напружені, повинні залишатися розслабленими протягом чотирьох-чотирнадцяти днів, в залежності від напруги.

Спазм м’язів повинен відступити у відповідь на тиск, який чиниться масажистом. Терапія спочатку буде болючою, але масаж полегшить м’язовий спазм. На цьому етапі надзвичайно важливо спілкуватися з масажистом щодо механічного тиску на м’язи. Тиск масажної терапії ніколи не повинен бути надмірно болючим. Якщо м’язи не розслабляються у відповідь на тиск значить присутнє запалення і ви повинні проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем.

Кращим методом лікування болю в спині за допомогою масажу, як правило, є довгостроковий підтримуючий підхід, а не разове втручання, особливо при хронічних болях. Професійний масаж допоможе значно поліпшити фізичний та емоційний стан.

Читайте корисні статті на такі теми:

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора