Лімфодренажний масаж

Давайте порівняємо лімфодренажний та антицелюлітний масажі. Адже багато хто думає, що це одне й теж, але насправді вони дуже різні!!!

Лімфодренажний та антицелюлітний масаж часто плутають. Ці два методи лікування принципово різняться за своїм підходом та типам переваг.

Що таке лімфодренаж?

Лімфодренаж – це метод, який переміщує лімфу, що відповідає за боротьбу з бактеріями та інфекціями в організмі, до лімфатичних вузлів. Ці вузли потім фільтрують лімфу і видаляють будь-які токсини.

Цей процес зміцнює імунну систему та здатність вашого організму боротися з інфекцією.

Як проводиться лімфодренаж?

Лімфодренаж характеризується легкими, глибокими та протяжними дотиками масажиста. Послідовними рухами масажист робить поступальні рухи вгору до серця. Лімфодренажний масаж виводить зайву рідину по всьому організму, добре справляється зі зменшенням об’ємів, виводить токсини і нормалізує лімфовідтік. Під час або після сеансу масажу клієнт відчуває потребу сходити в туалет, – це значить, що масаж проведено правильно і у вас активізувалася робота лімфатичної системи.

Щоб масаж був ефективним, рекомендується 90/120 хв. масажу.

Після масажу бажано вживати багато води і відпочивати. А вживання натщесерце теплої води з лимоном допоможе відновити функції печінки.

Лімфодренажний масаж бажано проходити раз на місяць. Але якщо ви страждаєте від будь-яких захворювань, що впливають на вашу імунну систему, або приймаєте будь-які ліки, ви можете збільшувати кількість сеансів до двох або трьох разів на тиждень.

Дія антицелюлітного масажу

Антицелюлітний масаж більш жорсткий й іноді болючий, він спрямований на роботу з поверхневими м’язами. Антицелюлітний масаж спрямований на те, щоб зробити шкіру більш гладкою та рівною, поліпшити кровообіг, позбутися від підшкірного жиру й целюліту. Завдяки масажу поліпшується зовнішній вигляд, стан та контур шкіри.

Існує три типи целюліту:

“Водний” целюліт – найпоширеніша форма целюліту, викликана сидячим способом життя та малою кількістю води в організмі

Комбінований целюліт – затримка води та жирових відкладень в клітинах

“Жир” в основі целюліту – целюліт складається тільки з жирових клітин

Для лікування всіх типів целюліту масажисти використовують широкий спектр методів, включаючи удари, кругові рухи та розминку. Скручування шкіри – ще одна техніка, яку можуть використовувати – це практика защемлення і перекручування шкіри для відтоку зайвої рідини.

Робити антицелюлітний масаж найкраще через день та пройти курс як мінімум з 10 сеансів. Далі зберегти ефект від процедур вам допоможе підтримуючий сеанс раз в тиждень.

Дуже важливо підтримувати кількість рідини в організмі, правильно харчуватися, скоротити споживання борошняного та солодкого, уникати стресів, не забувати про фізичні навантаження та завжди бути в гарному настрої!!!

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора