Масаж – це здоров’я

Кожна людина піклується про здоров’я свого тіла та красу. Масаж – це один з кращих засобів підтримувати здоров’я та зовнішню привабливість. Що може бути приємніше масажу, який дарує відчуття ейфорії, польоту, релаксу й відчуття повної гармонії зі своїм внутрішнім я?

Масаж всього тіла не тільки допомагає оздоровитися, а й надає стимулюючу дію на організм, що й допомагає нормалізувати роботу внутрішніх органів і систем. Під час масажу тканини збагачуються киснем, а це якраз покращує роботу нервової системи.

Класичний масаж – це один з найпопулярніших видів масажу, який обирає велика кількість людей. Завдяки йому можна проводити профілактику нервових сплесків та оздоровити весь організм в цілому. Даний вид масажу – це перша і основна сходинка серед всіх технік, так як він є базою для багатьох видів масажу. Стимуляція й нормалізація кровообігу та поліпшення роботи лімфатичної системи – це результат після проходження сеансу або курсу класичного масажу.

Дія класичного масажу:

 • зміцнює серцево-судинну систему;
 • покращує кровопостачання
 • дренаж лімфи
 • покращує роботу серця;
 • позитивно впливає на суглоби
 • позбавляє від стресу та втоми
 • покращує обмін речовин
 • стимулює роботу імунітету
 • усуває спазми в м’язах
 • зміцнює м’язовий каркас
 • піднімає життєвий тонус.

Класичний масаж — один з видів масажу, спрямований на загальне оздоровлення організму. Проводиться масаж як усього тіла, так і окремих зон. Якщо масаж виконаний правильно і якісно, ​​він сприятливо впливає на організм

Масаж спини

Здорова спина – це запорука здоров’я всього організму та гарного самопочуття кожної людини. Якщо у вас малорухливий спосіб життя, масаж спини має особливе значення. Дана процедура допоможе загальному оздоровленню організму. Основні переваги: ​​поліпшення кровообігу, поліпшення роботи опорно-рухового апарату, зняття напруги й болю в спині, відновлення м’язового тонусу та просто розслаблення всього тіла.

Масаж шийно-комірцевої зони

Всі ми дуже багато працюємо і відчуваємо біль та неприємні відчуття в плечах і шиї в кінці робочого дня – це впливає на наш настрій та працездатність. Якщо ваша робота пов’язана з тривалим та постійним сидінням або ви не стежите за своєю поставою, то на шию йде постійний тиск й перенапруження. Впоратися з цими проблемами та поліпшити самопочуття допоможе масаж шийно-комірцевої зони. Він допоможе зміцнити м’язи й зняти напругу, вивести солі з організму, посилити кровопостачання і позбавить вас від головного болю. Ви відчуєте приплив енергії і сил після процедури.

Масаж голови

Масаж поєднує в собі три ефекти: лікувальний, розслаблюючий та просто приємні відчуття. Даний вид масажу показаний абсолютно всім людям, він може полегшити стан при вегетосудинній дистонії, стабілізувати тиск, позбавити від головного болю, посилити кровообіг, зміцнити і поліпшити волосяний покрив.

Масаж живота

У чому перевага масажу живота? Цей вид масажу, має загальнозміцнюючу дію та підсилює приплив крові до органів черевної порожнини. Покращуючи обмін речовин, допомагає зберегти еластичність, тонус і пружність шкіри живота, а також зміцнює м’язи.

Масаж рук

Кожен день руки піддаються численним негативним факторам: домашні обов’язки, фізична робота, пошкодження шкірного покриву, навантаження на суглоби та м’язи. В результаті цих факторів шкіра стає зморшкуватою та в’ялою, втрачає тонус. М’язова втома є фактором болю і напруги в руках, що негативно позначається на самопочутті та стані шкіри. Завдяки масажу рук поліпшується кровообіг, зникають набряки і розслабляються м’язи. Поліпшується стан шкіри, вона розгладжується і стає більш пружною.

Масаж ніг

Наші ноги – це головні помічники на нашому життєвому шляху, на них лягає основне навантаження. Тому ми часто відчуваємо важкість у ногах та напругу. Щоб уникнути цих неприємних явищ та полегшити стан показаний розслаблюючий масаж. Масаж, який знімає втому і набряки, нормалізує тонус м’язів, відновлює фізичний стан й життєвий тонус, знімає напругу та покращується приплив крові.

Протипоказання до масажів:

 • гіпертонія, тромби, хвороба серця
 • злоякісні новоутворення
 • загострення хронічних захворювань
 • запальні процеси
 • ушкодження шкіри

Для підтримки здоров’я, рекомендується проходити три або чотири курси загального масажу в рік – це корисно і для профілактики захворювань, і для загального оздоровлення організму. Масаж тіла незамінний і як чудовий засіб нормалізації сну, і як протиотрута від хронічної втоми й виснаження організму. З його допомогою знімається м’язове напруження, збільшується приплив кисню до клітин, зростає тонус м’язів. А також після масажу розширюються кровоносні судини та активізується мікроциркуляція.

А, це, значить, в свою чергу, призводить до поліпшення обміну речовин й виведенню шлаків, розщеплення жирів.

Вже після перших кількох сеансів стан шкіри стає кращим й м’язи еластичнішими. Масажу під силу коригувати стан суглобів при захворюваннях суглобів, йому підвладні неврологічні проблеми і проблеми травного тракту, органів дихання та опорно-рухового апарату. Він сприяє швидкому відновленню після травм та підвищених навантажень.

Рекомендуємо до прочитання наші наступні статті на тему масажу:

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора