Антицелюлітний масаж та його властивості

Нестабільний емоційний стан та зовнішній вигляд, який вас не влаштовує, є наслідком зовнішніх проблем зі шкірою у вигляді ” апельсинової кірки ”. Неправильне харчування, відсутність фізичних навантажень й стреси негативно впливають та відображаються на нашій фігурі. Бути худенькою і підтягнутою мрія та мета кожної жінки й курс антицелюлітного масажу допоможе втілити бажання в життя та виглядати на мільйон.

Целюліт

Це повільний кровообіг та збій роботи обміну речовин. Найпопулярнішим та дієвим засобом боротьби з целюлітом є саме ручний антицелюлітний масаж. Під час сеансу масажу опрацьовується все тіло або локально тільки ті зони, які цього потребують: живіт, руки, сідниці, стегна. Завдання масажиста полягає в тому, щоб активізувати роботу сальних залоз й обміну речовин, впливати на підшкірно – жировий прошарок, що сприятиме знищенню жирових вузликів. Даний вид масажу дуже ефективний, під час його проведення клієнт може відчувати дискомфорт і хворобливі відчуття. Але в результаті зникає целюліт та всі його прояви, тіло стає гладким, підтягнутим та пружним.

Самостійна боротьба з лікуванням целюліту практично неможлива. Це неймовірно складно, так як целюліт – це хронічний запальний процес, який виникає по ряду причин. Порушення роботи кровообігу та лімфатичного відтоку сприяє появі небажаної всіма апельсинової кірки. І тільки після лікування даної проблеми, можна позбутися целюліту. Позбутися від целюліту назавжди неможливо, але завдяки сучасним методикам лікування можна зменшити прояви даної патології. Щоб підтримувати ефект, якого ви домоглися після проходження курсу, проводити антицелюлітні процедури потрібно з певною періодичністю.

Целюліт – це актуальна проблема навіть для худеньких та струнких жінок, які неправильно харчуються, вживають багато алкоголю, відчувають стрес та безсоння.

Появі целюліту сприяє безліч факторів:

 • надмірне споживання солодкого й солоного
 • гормональні збої
 • руйнування еластину та колагену
 • неправильне харчування й спосіб життя
 • малорухливий спосіб життя
 • індивідуальні особливості організму

Масаж від целюліту

Сприяє як запобіганню целюліту, так і допомагає боротися з уже наявними нерівностями! Курс процедур антицелюлітного масажу бореться із зайвими сантиметрами та покращує якість шкіри.

Переваги антицелюлітного масажу:

 1. допомагає зменшити об’єми
 2. дарує гладку й красиву шкіру, корегує вагу
 3. покращує кровопостачання
 4. дарує розслаблення та задоволення
 5. нормалізує кількість підшкірно жирової клітковини
 6. здоровий вигляд шкіри
 7. нормалізує обмін речовин
 8. поліпшує тонус м’язів

Масаж проти целюліту

Позбавляє клітини від зайвої рідини та механічно прискорює роботу лімфи і кровотоку. Так як зміни в підшкірному шарі відбуваються досить повільно, рекомендовано проходити сеанси масажу через день.

Результат буде видно приблизно після п’ятого сеансу, але видимий ефект для кожного індивідуальний. Позитивні зміни після проходження курсу ми рекомендуємо підтримувати правильним харчуванням та фізичними навантаженнями!!!

Завдання антицелюлітного масажу – це позбавлення клітин від зайвої рідини та механічне прискорення роботи лімфи та кровотоку.

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора