Осінні загострення: працюємо на випередження

З настанням холодів зазвичай загострюються різні захворювання, багато з яких пов’язані з опорно-руховою системою.

Медична статистика стверджує, що прихід осені супроводжується піком відвідуваності клінік зі скаргами на загострення білю в суглобах, появі припухлості на цих ділянках та виникнення почервоніння.

Туманна і дощова погода, вологість та холод, зменшення світлового дня. Нестабільність в атмосфері та зниження температури в цей період сприяють загостренню ревматичних недуг та негативно впливають на стан здоров’я людей, які страждають на артрит, артроз та інші патології.

В чому причина?

Для того щоб сталося загострення в черговий раз не потрібно безлічі підстав. Як правило, найчастіше болить спина або знижується рухова активність в результаті наступних факторів:

  • переохолодження – коли тепла погода різко змінюється вітром і морозами; при цьому особливо страждають суглоби;
  • травми в результаті падінь – поява ранніх ожеледиць значно підвищує ризик травмонебезпечних ситуацій;
  • малорухливий спосіб життя. У холодний період фізична діяльність помітно знижена, враховуючи сталість негоди. І в цьому випадку великі навантаження відчуває шия та хребет.

Крім того, багато медиків дотримуються думки, що чимала частина осінніх загострень виникає на тлі стресів через постійні зміни біоритмів. Що ведуть до зниження тонусу і негативно впливають на системи, органи і суглоби в тому числі.

Що потрібно робити?

Як зняти біль в разі таких загострень і як потрібно діяти для того, щоб уникнути цих неприємностей – це питання цікавить багатьох людей, незалежно від віку. Адже від ймовірності виникнення симптомів, пов’язаних з цим порушенням, не застрахований ніхто.

Фахівці дають безліч рекомендацій, як можна впоратися з хворобою. До їх переліку входять і правильний підбір одягу та взуття. Лікувальна гімнастика, відвідування фізіотерапевтичних заходів та прийом певних медикаментів.

Одним з найголовніших пунктів згаданого вище списку є також і візит до масажиста. Ця процедура показана в період ремісії та спрямована на усунення залишкових явищ захворювань.

Її мета – поліпшення крово та лімфообігу в зоні ураження. При цьому використовується два основних прийоми – погладжування та розтирання. Також застосовується точковий масаж, дія якого спрямована на усунення болю, зняття спазмів.

Якщо людина вважає себе повністю здоровою, масаж є прекрасним засобом для того, щоб привести організм в тонус, заспокоїтися, зняти нервову напругу та розвантажити кісткову систему й суглоби від навантажень.

Найбільш доцільно восени буде придбати абонемент на масаж – таким чином можна забезпечити себе цілим комплексом корисних процедур.

Студія масажу Кeepfit рекомендує:

Послуги кращих фахівців, які проводять лікувальні та якісні процедури, що дозволяють отримати:

  • поліпшення кровообігу та обміну речовин;
  • очищення організму;
  • виведення людини зі стану депресії;
  • підвищення працездатності;
  • зарядку організму енергією та бадьорістю.

Ми надаємо кваліфіковану допомогу всім тим, хто її потребує. Для особливо активних відвідувачів, що турбуються про своє здоров’я, у нас практикується хороша знижка на масаж.

Таким чином, кожен, хто хоче підтримати свій організм в міжсезоння, пройти якісну процедуру за допомогою справжніх професіоналів, може записатися до нас на прийом.

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора