Як привести тіло в форму після новорічних свят?

За статистикою 69% співвітчизників беруться за голову при вигляді свого оголеного тіла після новорічних веселощів. І справа не тільки в олів’є.

Під час новорічних свят багато хто перестає займатися спортом і в малих або великих дозах вживають спиртне. В результаті порушується обмін рідини в організмі, сповільнюється мікроциркуляція в підшкірній жировій клітковині.

Двох тижнів достатньо, щоб фігура втратила привабливі обриси та ділянки целюліту стали більш помітні. Відразу після новорічних свят буває досить складно повернутися в звичний активний ритм життя, а заняття в спортзалі коштують чималих зусиль.

Просте та приємне рішення

Корекція фігури – це набагато простіше та приємніше, ніж ви думали. Сучасний антицелюлітний масаж дозволяє плавно й ефективно привести тіло в тонус, поліпшити стан шкіри і усунути проблемні ділянки. Це чудове рішення і для тих, хто відразу після свят почав старанно тренуватися і для тих, хто все ще відкладає.

Можливо, ви задавалися питанням, чи правда що від масажу худнуть? Цілком ймовірно, але тільки якщо він йде в комплексі з правильним харчуванням і нехай навіть невеликими фізичними навантаженнями. Антицелюлітний масаж підсилює ефективність дієт і тренувань втричі, а тому сприяє зменшенню сантиметрів на талії та стегнах.

Як це працює?

Моделюючий масаж полягає в інтенсивній дії на шкіру та підшкірно-жирову клітковину по ходу лімфатичних судин. Що в результаті відбувається? Рух лімфи прискорюється, а приплив в проблемні місця збільшується. Це дозволяє звільнити безліч клітин від токсинів, насичуючи киснем й корисними речовинами. Простіше кажучи, антицелюлітні процедури – це потужний важіль для перезапуску та поліпшення обмінних процесів, необхідних для гладкості та краси шкіри, а також для привабливих обрисів тіла.

Способи впливу

Масаж «корекція фігури» може виконуватися ручним або апаратним способом. Для досягнення максимального ефекту косметологи рекомендують чергувати техніки масування.

Ручний антицелюлітний масаж складається з погладжування, розтирання, постукування, струшування та інтенсивного розминання, в результаті яких кількість жирових клітин в проблемних зонах скорочується, а обсяги зменшуються.

Апаратна методика заснована на вакуумному методі, впливає на шкіру так, що в результаті стан підшкірно-жирового шару поліпшується, а целюліт проходить швидко та безболісно.

Все добре, що в комплексі

Щоб досягти кращого ефекту для здоров’я та стану шкіри після масажу рекомендується робити обгортання. Воно входить в антицелюлітні комплекси, буває холодним та гарячим. Обгортання розкриває пори, допомагаючи вивести шлаки й токсини, зміцнює судини, а також стимулює вироблення еластину й колагену.

Як часто робити?

Залежно від того, яка ваша мета після свят. Хочете ви серйозно скинути вагу, позбутися від неприємної апельсинової кірки на тілі або злегка поліпшити контури фігури, фахівець визначає скільки разів на тиждень потрібно робити антицелюлітний масаж.

ПОДІЛИТИСЬ

Автор матеріалу

Олександр Giz

Дипломований масажист. CEO компанії Keepfit.

Читати всі статті автора